Maľovanie a stierkovanie -

stavebna_firma_bratislava_okolie_dom_domy_na_kluc__brusenie_lakovanie_vymena_best_bau_bestbat_logo_stavby_rekonstrukcie_drevo_domy_drevodomy_elektroinstalacie_vodoinstalacie_sadrokartony_sadrokarton_stierkovanie_malovanie_murovanie_priecok_priecky_pokladka_dlazby_dlazieb_podlahy_parkiet_parkety_okna_

Potrebuje váš byt vymaľovať?

Naša spoločnosť vám ponúka maľovanie a stierkovanie na profesionálnej úrovni. Naši skúsení maliari sú pripravení vám pomôcť so správnym výberom farby i technologického postupu. Vyberte si tú správnu farbu pre váš byt a my sa už postaráme o zvyšok.

Pred samotnou maľovkou ešte upravíme stenu novou stierkou. Stierkované steny nádherne oživia interiér, keď zaniknú drobné nedostatky na omietkach. Maľovanie a stierkovanie aplikujeme na takmer všetky interiérové plochy, či už ide o betón, sadrokartón, drevo, sklo, alebo cementové omietky.

Okrem toho poskytujeme aj maľovku exteriérov bytov, rodinných domov a nebytových priestorov. Pri práci používame špičkové profesionálne materiály a náradie. Samozrejmosťou je zabezpečenie ochrany nábytku, okien a dverí a čistoty po vykonaní prác – prípadné umytie podláh, okien a iných znečistených bytových častí.

V prípade zájmu o maľovanie alebo stierkovanie si neváhajte dohodnúť presný termín. Naši pracovníci sú vám k dispozícii.

Zavolajte nám!