Vodoinštalácie -

 

Prečo je dôležitá kvalitná vodoinštalácia?

A správnu odpoveď na túto otázku si musíte dať čo najskôr. Určite ešte predtým ako nastane havarijná situácia vo vašej domácnosti a vy ju budete musieť čo najskôr vyriešiť. Práve my sme tu na to, aby sme správnou inštaláciou, údržbou a prevenciou predišli takýmto haváriám a šetrili tak váš čas a financie. Vďaka kvalitne odvedenej práci na vodoinštaláciách si môžete ešte dlho užívať nerušený chod vašej domácnosti, bez neočakávaného prerušenia dodávky vody, tepla či kanalizačného odtoku.

Čo všetko patrí pod vodoinštalačné práce

Zabezpečujeme kompletnú montáž vodovodných, tepelných a kanalizačných rozvodov pri novostavbách, bytoch, či vačších objektoch. Pomôžeme vám aj s montážou tepelného a vykurovacieho zariadenia. Všetky práce okolo napojenia kanalizačné zariadenia, septiku alebo domácej čističky odpadových vôd sú pre nás bežné.

Primárne sa ale zameriavame na vodoinštalačné služby pri rekonštrukciách a prestavbách domov či bytov a kúpeľňových jadier, ako aj výmenu starých vodovodných potrubí, či tepelných  a plynových rozvodov. Vykonávame taktiež revízne prehliadky a zabezpečíme príslušné osvedčenia.
Medzi ďalšie služby patria montážne a údržbárske práce všetkých ostatných vodovodných zariadení. Sú to napríklad vodovodné batérie, sanitárne a kúpeľňové zariadenia, WC, opravy splachovačov, výhrevné vodné zariadenia.

A prečo si na vodoinštalačné práce vybrať nás?

Na vodoinštalačné práce sa špecializujeme už niekoľko rokov. Náš skúsený vodoinštalatér sa postará o všetky vaše požiadavky a zbaví vás týchto starostí. Vodoinštalatérske montážne práce sú naozaj rozmanité a častokrát špecifické, no naše skúsenosti a používanie najnovších technológií a kvalitného materiálu vám zabezpečia dlhodobú prevádzku bez porúch a starostí. Využitím našich profesionálnych vodoinštalatérskych služieb tak ušetríte a predídete neočakávaným výdavkom na opravy havárii v budúcnosti.

Zavolajte nám!