Obklady a dlažby - Rekonštrukcia kúpelne

stavebna_firma_bratislava_okolie_dom_domy_na_kluc__brusenie_lakovanie_vymena_best_bau_bestbat_logo_stavby_rekonstrukcie_drevo_domy_drevodomy_elektroinstalacie_vodoinstalacie_sadrokartony_sadrokarton_stierkovanie_malovanie_murovanie_priecok_priecky_pokladka_dlazby_dlazieb_podlahy_parkiet_parkety_okna_

Je čas na výmenu podlahy?

Plávajúce podlahy alebo dlažba sú zrejme stále najobľúbenejšou voľbou pri výbere povrchu do bytu, či domu. Kedže koberec si vyžaduje väčšiu starostlivosť, stačí ak bude použitá pekná a elegantná podlaha. Ako teda na to? Hlavne pri panelákoch sa často stane, že majiteľ sa rozhodne meniť podlahu a po odokrytí pôvodnej podlahovej krytiny zostane nemilo prekvapený. Najčastejšie je to nerovnomerná vrstva lepidla pod linoleom, alebo celkovo krivá podlaha. A tu už končí odhodlanie väčšiny domácich majstrov.

Potrebujem novú podlahu

Aby ste nemuseli riešiť všetky problémy s podlahou sami, stačí ak oslovíte našu firmu, ktorá sa pokládke dlažby profesionálne venuje. Aby sme sa mohli pustiť do rekonštrukcie podlahy, je potrebné zistiť jej aktuálny stav – podlahy sú bohužiaľ vo väčšine prípadov krivé. Následne si určíme približný rozpočet, ktorý na rekonštrukciu budete potrebovať.

Akonáhle je podlaha vyrovnaná, môže sa pristúpiť ku samotnej pokládke dlažby alebo laminátovej podlahy. Najskôr sa však musíte rozhodnúť akú podlahu chcete. Pri laminátovej podlahe je treba zvážiť, že lacné podlahy nemajú takú životnosť a odolnosť. Určite sa ale môžete spoľahnúť na našu odbornú radu.

Pri finalizácii podlahy sa ešte upevní okrajovými lištami o stenu tak sa zabezpečí jej stabilita. Pod lišty môžeme skryť káble a dosiahnuť tak čistejší vzhľad interiéru. Je potrebné aby podlaha po pokládke ešte chvíľu stála, preto je nutné počkať s umiestňovaním nábytku 2-3 dni.

Všetky tieto práce ale nemusíte absolvovať. Stačí ak to všetko zveríte nám. Vďaka našim skúseným podlahárom to pre nás bude hračka a vy si môžete už za krátky čas užívať radosť z novej podlahy.

Zavolajte nám!