Stavba a rekonštrukcia domu - Dom na klúč či rekonštrukcia?

stavebna_firma_bratislava_okolie_dom_domy_na_kluc__brusenie_lakovanie_vymena_best_bau_bestbat_logo_stavby_rekonstrukcie_drevo_domy_drevodomy_elektroinstalacie_vodoinstalacie_sadrokartony_sadrokarton_stierkovanie_malovanie_murovanie_priecok_priecky_pokladka_dlazby_dlazieb_podlahy_parkiet_parkety_okna_
Stavba domu na kľúč je služba, ktorá prináša zákazníkovi možnosť nevybočiť zo svojich aktivít. Všetky dôležité činnosti spojené s výstavbou preberá na seba stavebná firma, ktorá Vám rodinný dom na kľúč stavia. Využitím tohto systému práce si zabezpečíte nástup stavebnej firmy už pri výbere pozemku a zvolení správneho projektu domu, tak aby spĺňal predstavy bývania pre Vás a Vašich blízkych.
  •  
     
    Realizujeme rodinné domy na kľúč podľa najnovších technológií.
  •  
 
 
 
 
 
 

Pri rozhodnutí stavať je potrebné mať na pamäti to, že staviate dom pre svojich najbližších a chcete, aby sa v ňom cítili dobre a aby vyhovoval požiadavkám členov rodiny. Pri stavbe domu na kľúč na všetky materiály a pracovné postupy dohliada odborník, ktorý má požadované skúsenosti a vzdelanie.

Na stavbu a postupy prác dohliada stavebný dozor, ktorý kontroluje dodržiavanie stavebných noriem a predpisov. Certifikát zaručuje klientovi kvalitu výrobku, ktorý má zabudovaný do svojho rodinného domu. Pri dostavbe rodinného domu, či už pri poteroch, dlažbách, vykurovaní, omietkach, zateplení, sadrokartónoch, streche, elektroinštaláciách, alebo technológiách je potrebné vyberať správne kombinácie, aby klient dostal tú najlepšiu možnú kombináciu pre svoj rodinný dom. Používame najmodernejšie postupy a materiály s najvyššou kvalitou. Veríme, že aj Vy sa budete s dôverou obracať na služby našej firmy. Ponúkame moderné a príjemné bývanie pre každého.
Zavolajte nám!