Výmena okien -

stavebna_firma_bratislava_okolie_dom_domy_na_kluc__brusenie_lakovanie_vymena_best_bau_bestbat_logo_stavby_rekonstrukcie_drevo_domy_drevodomy_elektroinstalacie_vodoinstalacie_sadrokartony_sadrokarton_stierkovanie_malovanie_murovanie_priecok_priecky_pokladka_dlazby_dlazieb_podlahy_parkiet_parkety_okna_

Certifikovaní montážnici garantujú odborné zabudovanie

Odborná montáž je predpokladom bezchybnej funkcie a dlhodobej spokojnosti. Preto sa staráme o to, aby montáž okien, dverí a veľkoplošných prvkov realizovali iba vyškolení montéri. Pomocou vhodných transportných prostriedkov a žeriavov je možné aj nadrozmerné okná takmer všade montovať.  

Výmena rozbitého okna

Vymeníme Vám poškodené alebo rozbité sklo na plastovom okne alebo vo dverách. Samotná výmena prebieha priamo na mieste a netrvá dlhšie ako 15-20 minút. Dĺžka výmeny samozrejme závisí aj od prístupu a dosahu miesta kde sa sklo mení. Výmena skla je bez poškodenia samotných okien a prebieha presne podľa technických postupov zasklievania okien.

Výmena skla v okne

Taktiež ponúkame výmenu skla v plastovom, hliníkovom alebo drevenom okne kvôli zlepšeniu tepelno – izolačných vlastností skla. Staré poškodené sklá zlikvidujeme a odvezieme. Pri výmene izolačných skiel evidujeme zmenšené úniky tepla.

Zavolajte nám!