Kompletná rekonštrukcia bytu -

stavebna_firma_bratislava_okolie_dom_domy_na_kluc__brusenie_lakovanie_vymena_best_bau_bestbat_logo_stavby_rekonstrukcie_drevo_domy_drevodomy_elektroinstalacie_vodoinstalacie_sadrokartony_sadrokarton_stierkovanie_malovanie_murovanie_priecok_priecky_pokladka_dlazby_dlazieb_podlahy_parkiet_parkety_okna_

Kedy je čas na rekonštrukciu bytového jadra?

Bytové jadro v paneláku je naozaj dôležitá časť bytu, ktorá vo veľkom ovplyvňuje komfort bývania. Je preto veľmi dôležité, aby spĺňala všetky konštrukčné, estetické a dispozičné požiadavky. Vo väčšine bytov je ale po 20-30 rokoch aktívneho používania bytové jadro jednoducho zastarané. Je vhodné, v niektorých prípadoch až nutné, vymeniť rozvody vody a kanalizácie. Taktiež to býva aj možnosť ako dispozične upraviť alebo zmeniť priestor kúpeľne a wc, čo v konečnom dôsledku môže viesť aj k dispozičnej zmene v rámci celého bytu. Nad prerábkou bytového jadra určite neváhajte ak sú už jednotlivé prvky bytového jadra na pokraji svojej životnosti, nakoľko podceňovanie tohto problému a neskorá rekonštrukcia by mohla byť zbytočne komplikovaná a nákladná.

Čo znamená prerábka bytového jadra?

Rekonštrukcia kúpeľne, alebo modernizácia bytového jadra (vo väčšine prípadov umakartového) v podstate znamená nanovo vymurovať vnútorné steny, položiť novú podlahu či dlažbu a obložiť steny obkladom. Samozrejmosťou je aj napojenie vane alebo sprchového kúta a osadenie umývadla a toalety. V mnohých prípadoch sa zvykne upravovať alebo vymienať aj elektroinštalácia a vodovodné rozvody, ktoré sú zvyčajne už v zlom stave, alebo ich je jednoducho nutné prerobiť z dôvodu zmien. V prípade dispozičných úprav pri prerábke bytového jadra často dochádza aj k zníženiu stropu, či zmene umiestnenia zárubní.

Komu zveriť rekonštrukciu bytového jadra?

V dnešnej dobe je na trhu veľké množstvo firiem, ktoré sa venujú rekonštrukcii bytových jadier a kúpeľní. Nie je preto jednoduché si vybrať tú správnu a naozaj spoľahlivú firmu s dostatočnou praxou. Naša spoločnosť sa prerábke a modernizácii bytového jadra aktívne venuje už viac rokov a za našou prácu stojí množstvo spokojných klientov. Pri každom projekte sa snažíme vyjsť klientom v ústrety a nájsť ideálne riešenie pre ich maximálnu spokojnosť. Taktiež pomáhame klientom navrhnúť také riešenie, aby sme optimalizovali ich náklady na rekonštrukciu a oni tak neplatili viac, ako je nutné. Nenechajte sa preto nachytať a zverte prerábku bytového jadra do rúk odborníkom.

Zavolajte nám!